MESTSKÝ RETRO BICYKEL 6KU ODYSSEY 8 RÝCHLOSTNÝ

649.00

49 cm
54 cm
58 cm
Vymazať

Na pohyb po meste alebo len tak na prechádzky je pánsky 8-rýchlostný mestský bicykel 6KU Odyssey elegantným bicyklom ideálnym do akéhokoľvek mestského prostredia. S 8-rýchlostnou kazetou Shimano vám umožní byť pripravený na každú mestskú situáciu a zvoliť si ideálne tempo. Má veľmi atraktívny vzhľad vďaka svojmu elegantnému dizajnu. Okrem toho sa dodáva s vysoko kvalitnými dielmi, ako je rám z vysokopevnostnej ocele. Pohodlie, estetika a kvalita sa snúbia v tomto všestrannom a atraktívnom modeli, to všetko za veľmi rozumnú cenu.

Dodanie do 1-2 týždňov.

Parametre produktu

Farba

Čierna

Veľkosť

49 cm, 54 cm, 58 cm

Rám a vidlica

Oceľ (Hi-Ten)

Kolesá

Zlatinové ráfiky s dvojitou stenou. 700C

Plášte

Kenda Street 700x28c (Tanwall)

Značka

Popis

O značke 6KU:

V 6KU veríme, že každý by mal jazdiť na bicykli, je to skvelé pre životné prostredie, vaše zdravie… a vašu peňaženku. Vytvorili sme efektívny obchodný model, ktorý eliminuje prostredníka a umožňuje nám ponúkať kompletné bicykle za najdostupnejšiu cenu. Jazda na bicykli by vám predsa mala šetriť peniaze.

NAJNOVŠIE V NAŠEJ PONUKE

MESTSKÝ RETRO BICYKEL 6KU ODYSSEY 8 RÝCHLOSTNÝ

649.00
49 cm
54 cm
58 cm
Vymazať

KOŠÍK 0

RECENTLY VIEWED 0

MÔJ ÚČET
Wishlist

Login

Create an account

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránky, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Pridané do wishlistu! Zobraziť wishlist