Inspiration

16,000 km na fixie okolo Austrálie

V dnešnom článku vám prinášame príbeh cyklistu, ktorý precestoval na Fixie bicykli neuveritelných 16,000 km okolo Austrálie. Aj tento príbeh svedčí o kvalite týchto druhov bicyklov, ktoré ako možete vidieť, niesu určené iby do mestského prostredia.

Predstavujem vám jeden z nápadov Josepha Kendrika, Brita, vegána, ultracyklistu a hlavného hrdinu ďalších dobrodružstiev a výziev, ako napríklad „24 hodín nepretržitého rozvážania jedla pre Uber Eats“, „Z Londýna do Paríža za jediný deň“ alebo precestovanie celého západného pobrežia USA od Kanady až po Mexiko na pevnom prevode. Joseph je dokonca zodpovedný aj za vytvorenie historicky prvého rekordného Everestingu s pevným prevodom.

Ak vás zaujíma, akú výbavu nosil Kendrick na bicykli len tak zo zvedavosti alebo v prípade, že ste niekedy uvažovali o plánovaní podobného dobrodružstva, tu je video, ktoré ukazuje, koľko tašiek viezol, ako usporiadal svoje vybavenie, aby rozložil váhu a ako vyzerá bicykel, s ktorým dokončil tento počin.

Kendrickove dobrodružstvá môžete sledovať na jeho Youtube kanáli a Instagrame alebo jednoducho môžete jeho jazdy sledovať na Strave.

Ak vás bicykle s pevným prevodom zaujali, môžete navštíviť náš eshop, kde vám predstavíme našu ponuku týchto zaujímavých bicyklov.
https://www.fixka.com/kategoria-produktu/fixie/

KOŠÍK 0

RECENTLY VIEWED 0

MÔJ ÚČET
Wishlist

Login

Create an account

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránky, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.